U nás - Černý Důl - Poloha, Služby, Okolí

U nás - Černý Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chcete navštívit Stezku v korunách stromů? Je vzdálena jen 6km od ubytování "U Nás". Chcete podnikat cyklovýlety a pěší turistiku? Není problém :) obcí Černý Důl projíždí cyklobusy. Nebo chcete "jen" odpočívat v krásně a klidné přírodě? Ani to není problém, ubytování "U Nás" je umístěno v zeleném údolí a na pozemek za domem nás chodí navštěvovat srnky. Možná hledáte zimní rekreaci? Ano, v Černém Dole je lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Pro náročnější lyžaře jsou Jánské Lázně s lanovkou na Černou horu vzdáleny 6km, Pec pod Sněžkou a Špindlerův Mlýn pak kilometrů 20. Nabízíme Vám ubytování "U Nás" v Černém Dole. Celková kapacita objektu je 17 osob / 14 lůžek a 3 přistýlky/ K dispozici je společenská místnost, plně vybavená kuchyň, 4 ložnice, 2 koupelny, 3x wc, terasa s grilem, . Parkování u domu, venkovní ohniště, prostor pro uložení kol/lyží/kočárků :) Nacházíme se v Krkonoších, v klidné části zimního střediska Černý Důl, cca 6km od Jánských Lázní. Dostupnost autem v létě i v zimě, parkování na pozemku u domu. Zastávka autobusu na náměstí. Podmínky vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny přátel. V případě, že není objekt obsazen, lze po dohodě přízemí i patro pronajmout jako dva samostatné apartmány pro menší počet hostů.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování až pro 17 osob. V přízemí domu je ložnice (4 lůžka + přistýlka), společenská místnost, plně vybavená kuchyň s myčkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa. V patře tři ložnice (4 lůžka, 4 lůžka + přistýlka, 2 lůžka + přistýlka), vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a wc + 1x wc samostatně. Venkovní ohniště. Prostor pro uložení lyží/kol. Parkování zdarma na vlastním pozemku u domu. Objekt je vytápěn plynovým kotlem. Dům se nachází na slunném místě, uprostřed zeleně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obchod a restaurace v obci. V zimě možnost využití Skiareálu Černý Důl, který patří do SKIRESORTU Černá Hora http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul/ Systém umělého zasněžování, nová lanovka, parkoviště, LIVE park, lyžařská škola, pojezdový pás aj. Jánské Lázně 6km, Špindlerův Mlýn 20km, Vrchlabí 10km. V létě možnost cyklovyletu, pěší turistiky. Tipy na výlet: Adršpašské skály, ZOO ve Dvoře Králové, bobová dráha ve Špindlerův Mlýn, Krkonošské muzeum v Jilemnici a ve Vrchlabí, atd.
TOPlist