Poloha a dosažitelnost

Ubytování "U Nás" se nachází v horské obci Černý Důl, cca 6km od Jánských Lázní. V zimě místem projíždí skibus , v létě cyklobus :) nádherné cyklovýlety po hřebenech se sjezdem k domu. Na nové sedačkové lanovce s bublinou, Hoffmanky express, vedoucí na Černou horu, jste za deset minut autem anebo skibusem, který projíždí Černým Dolem. Nacházíme se v klidné části obce. Dostupnost autem v létě i v zimě, autobusem z Vrchlabí nebo ze Svobody nad Úpou. Zastávka busu přímo v Černém Dole na náměstí. Podmínky vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny přátel.

  Vybavení a služby

Nabízíme celoroční ubytování až pro 17 osob (14 lůžek + 3x přistýlka). V přízemí domu je pokoj 4 lůžka + přistýlka, společenská místnost, plně vybavená kuchyň s myčkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa. V patře tři pokoje (4 lůžka, 4 lůžka + přistýlka, 2 lůžka + přistýlka), vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a wc + 1x wc samostatně. Možnost rezervace jednotlivých pokojů i celé chaty. Prostor pro uložení lyží a kol. Parkování zdarma na vlastním pozemku. Dům se nachází na slunném místě – východní strana. Bez majitele – plně k dispozici návštěvníkům.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Obchod a restaurace v obci. V zimě možnost využití Skiareálu Černý Důl, který patří do SKIRESORTU Černá Hora. Systém umělého zasněžování, nové asfaltové parkoviště zdarma, 2 třísedačkové lanovky, 3 lyžařské vleky a KIDpark s pojízdným pásem, občerstvení. Jánské Lázně 6km, Špindlerův Mlýn 20km, Vrchlabí 10km. V létě je možnost navštívit Adršpašské skály, ZOO ve Dvoře Králové, bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně, Krkonošské muzeum v Jilemnici a ve Vrchlabí, atd.

Zpět


TOPlist
  U nás - Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U nás - Černý Důl
Ceník ubytování a stravování