TOPlist

U nás - Černý Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa "U Nás" se nachází v Krkonošském středisku Černý Důl, cca 9 km od Vrchlabí. Chcete navštívit Stezku v korunách stromů? Je vzdálena jen 6km od ubytování "U Nás". Chcete podnikat cyklovýlety a pěší turistiku? Není problém :) obcí Černý Důl projíždí cyklobusy. Nebo chcete "jen" odpočívat v krásně a klidné přírodě? Ani to není problém :) "U Nás" je krásně po celý rok...lesy, příroda, rodinná atmosféra a v zimě sníh :) Chcete si v zimě fajnově zalyžovat s dětmi? V obci je rodinný skiareál. Pro náročnější lyžaře jsou 6km vzdálené Jánské Lázně s lanovkou na Černou horu. Pec pod Sněžkou a Špindlerův Mlýn 20km. Dostupnost autem v létě i v zimě, parkování na pozemku u domu. Zastávka autobusu na náměstí. Podmínky vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny přátel.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v chalupě s celoročním provozem až pro 17 osob. V letní sezoně k dispozici venkovní bazén. V přízemí domu je ložnice (4 lůžka + přistýlka), společenská místnost s multifunkčním hracím stolem/ fotbálek, kuželky, kulečník, mini pingpong...../ elektronické šipky. Dále plně vybavená kuchyň s myčkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa. V patře tři ložnice (4 lůžka, 4 lůžka + přistýlka, 2 lůžka + přistýlka), vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a wc + 1x wc samostatně. Venkovní ohniště. Prostor pro uložení lyží/kol. Parkování zdarma na pozemku u domu. Objekt je vytápěn plynovým kotlem. Dům se nachází na slunném místě, uprostřed zeleně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obchod a restaurace v obci. V zimě možnost využití Skiareálu Černý Důl, který patří do SKIRESORTU Černá Hora http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul/ Systém umělého zasněžování, nová lanovka, parkoviště, LIVE park, lyžařská škola, pojezdový pás aj. Jánské Lázně 6km, Špindlerův Mlýn 20km, Vrchlabí 10km. Obcí projíždí bus za výlety /směr Vrchlabí, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy / v létě cyklobus, v zimě skibus. Za návštěvu stojí Park miniatur v polském městě Kowary cca 40km od našeho ubytování, do Babiččina údolí cca 50km, Adršpach 40km, ZOO ve Dvoře Králové 32 km, Stezka v korunách stromů v Jánských lázních, Krkonošské muzeum v Jilemnici a ve Vrchlabí, no a samozřejmě nelze vynechat Sněžku. Občas se nám za domem pasou koně...někdy i srnky.